| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU,ma puteti ajuta, am nevoie de un site in care sa vand un tricou personalizat de mine cu o poza pusa de mine, imi trebuie in romana si sa nu dureze mult.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Tshirt-factory se ocupa cu asa ceva. Sunt cei mai buni pe acest domeniu. http://www.tshirt-factory.ro/vinde-tricou/

| anonim_4396 explică (pentru sorinake):

Deja l-am incercat

| anonim_4396 explică (pentru sorinake):

Am incercat deja site-ul si dureaza o groaza, in plus data trecuta nu mi l-a aprobat;(

| anonim_4396 explică (pentru sorinake):

Mersi pentru site uri le voi incerca, daca merge unu iti dau funda happy