| bormaneldani a întrebat:

Mi s-a stricat incarcatorul la laptop HP compaq 8710p merge ori ce incarcator la el daca are mufa la fel sau trebuie sa ii cumpar special pentru el.Dau Funda

Răspuns Câştigător
| UtilizatorulN a răspuns:

Mufa universala... te duci la un magazin de electrice cu cel stricat si ei iti vor da unul asemanator.

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Mufa la fel dar si restul la fel... amperaj, voltaj.

| LadyCrazy999 a răspuns:

Te duci la magazin de electrocasnice cu cel stricat si acolo iti vor da unul asemanator ca sa se potriveasca cu laptopul tauhappy

| Numby a răspuns:

Daca ti se potriveste mufa nu mai conteaza de unde ii sau firma...dar iti recomant sa iti cumperi expre pentru laptopu tau...