| Systemup a întrebat:

Sall.TPU.Miam cumparat Nokia 305 si din greseala am zgiriat ecranul.Mi-am cumparat si o pelicula pentru ecran.Am observat ca pe ecran mai este o pelicula. Spuneti plizz:sa scot pelicula zgiriata si s-o pun pe asta noua? Daca nu ce sa fac?

1 răspuns:
| OoAleeoO a răspuns:

Eu as scoate pelicula zgariata si m-as duce la magazinul de unde l-am cumparat (daca nu l-ai luat de pe net) si i-asi ruga sa-mi puna ei pelicula. Daca l-ai luat de pe net te duci la un oarecare service. happy