| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon dar nu stiu ce sa aleg. Unul dintre:
HTC Desire Replica cu dual sim sau Iphone 4 HERO H2000 Replica cu android 2.2.Ambele sunt la acelasi pret. Ce sa aleg?

3 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Htc desi nu recomand replicile. eu am avut replica iphone si ce sa zic, am bagat injur de 10 mil in ea degeaba.

| iAvatar a răspuns:

Ia-ti ceva mai modest, dar sa nu fie replica.

| anonim_4396 explică (pentru iAvatar):

Deci,ce-mi recomanzi intre cele doua. vreau sa iau replica deoarece eu nu tin mult timp un telefon(gen 2-3 luni)si vreau sa vad cat de slabe sunt fata de originale