| Ionut321123 a întrebat:

Sall. Vreau sa-mi cumpar un telefon Nokia 200 dintr-un magazin Orange. Acest telefon ar putea fi codat sa mearga nu mai in reteaua Orange pentru ca il cumpar dintr-un magazin Orange?

Răspuns Câştigător
| roland2948 a răspuns:

Da,daca til cumperi cu abonament dar daca til cumperi liber de retea atunci nu va fi codat!

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Buna! Daca doresti sa il achizitionezi fara reducerea ce se acorda la activarea unui nou abonament, il poti cumpara la pret standard, iar daca il iei codat, decodarea se va face pe loc in mod gratuit.
O zi buna,
Orange Helpers

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

laughing, mersi pentru site laughinglaughinglaughing, acum stiu de unde vine inspiratia.

| qwerty101010 a răspuns:

Da,telefonul va fi codat in Orange dar se poate decoda. Funda?

| XxEmAnUeLxX a răspuns:

Da daca il iei cu abonament daca iti faci abonament cand il iei va merge decat pe Orange. Daca il cumperi la liber merge orice cartelawinking