| Andreimacinca1 a întrebat:

Salu TPU!
Vreau sa im cumpar o tastatura RAZER DeathStalker Chroma.In descrierea celor de la altex, apare ca nu e compatibila cu windows10, dar as vrea sa stiu, se poate sa mearga si pe Windows 10?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aia nu sunt prosti cand au spus ca nu merge cu w10. Tu de ce ii contrazici?

| Iunix a răspuns:

Dacă acolo spune clar că nu e compatibilă cu windows 10 tu ce crezi?

| Andreimacinca1 explică (pentru Iunix):

Ba daca zici tu...Sa sti ca dupa ce am pus intrebarea pe TPU, mi-o zis un prieten ca e compatibila si cu windows 10...

| RamonCora a răspuns:

Nici nu te uita la ce scriu aia pe altex is numa prostii și da e compatibilă cu w10 și ți-aș recomandă să o cumperi de pe pc garage