| anonim_4396 a întrebat:

A comandam careva de pe JOOM? Dacă da, cum arătau produsele și cam cât a durat livrarea?

Răspuns Câştigător
| ralucaaaspinciu a răspuns:

Am comandat eu și este o țeapă totala!
Transportul a fost de 2 ori mai scump decât se precizase inițial și a durat undeva la 5 saptamani, iar produsele sunt foarte prost realizate. Nu recomand, alliexpres e mai de încredere.

1 răspuns:
| Ruxi942 a răspuns:

Buna,n am comandat de pe Joom dar am comandat in schimb de pe https://mallcopii.ro/ si am fost multumita de produsele comandate si livrare.