| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cineva de pe aplicația (Joom)? Îmi puteți spune in cât timp a ajuns la dumneavoastră și ce părere aveți despre ea?

3 răspunsuri:
| Quassaar a răspuns:

Eu am comandat in octombrie iar ultima data de livrare este 22 decembrie. Deci în jur de 2 luni..foarte rapizi.laughing Acum sa vedem daca s'or ține de cuvântlaughing

| Izabellamirela a răspuns (pentru Quassaar):

Pfff pai pe aplicație scrie că se livrează in 15-45 de zile?

| Quassaar a răspuns (pentru Izabellamirela):

Ținând cont de faptul că livrarea este gratuită tocmai din China, nu mai fac figuri.happy