| geanina79963 a întrebat:

Salut! A comandat cineva vreodată de pe ZAFUL? Ce părere aveți? Cum sunt hainele? E sigură plata cu cardul acolo? Trebuie să plătesc vreo taxă vamală sau altceva? În cât timp vine comanda? Eu mi-am ales niște haine pe care nu le-am comandat momentan pentru că vreau să știu mai multe despre acest site.Tot ce vreau să comand de acolo costă în total 218 lei.

Răspuns Câştigător
| C0rnel223 a răspuns:

Bună ziua, am comandat o dată. Aș putea spune că hainele erau de calitate. De asemenea, plata este în regulă. Am primit transportul după 7 zile lucrătoare. Aș putea spune că acest site este demn de încredere.

| geanina79963 explică (pentru C0rnel223):

Mulțumesc pentru răspuns!

3 răspunsuri:
| Gabryel85 a răspuns:

Nu am comandat, dar totul pare în regulă cu el, la prima vedere. Dacă te decizi să comanzi, vezi că la comenzi de peste 233 de lei livrarea standard este gratuită.