| Num3Ascuns a întrebat:

A cumparat cineva vreun produs de la QuickMobile si nu a avut probleme cu el sau cu ei? Ca vad ca multi se plang de produsele lor.

3 răspunsuri:
| alexandru0995 a răspuns:

Da am cumparat eu un Samsung one 5 si este super bun sunt o firma serioasa si nu am avut chiar nici o problema si il am de 6 luni, singura problema este ca dureaza 2 saptamani sau mai mult pana iti trimite produsul, au prea multe comenzi dar sunt ok

| Adiav a răspuns:

Salut, am cumparat un Hoverboard si sunt multumit de achizitie. Nu am avut probleme legate de produs sau comanda.

| fanandrei92 a răspuns:

Am cumparat un telefon si o drona, nu am intampinat nici o problema cu ei.