| Ursulake a întrebat:

Salut! A dat cineva vreodata comanda de pe http://www.tricouridefotbal.com/? Ca vreau sa imi iau un tricou dar la optiune de plata e doar card si pare teapa. 400 de lei nu vreau sa dau pe unul original... stiti alt site care sigur nu e teapa si are tricouri de fotbal replica? Multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site ul e dubios. La metode de contact e o adresa de gmail. Nu stim unde e compania, nu stim nimic. Cand vrei sa returnezi, unde returnezi?
Eu am incercat sa comand, banca BT a refuzat tranzactia. Motiv : suspect frauda. Costul pe site era 288 ron, plata totala a fost 515 yuani chinezesti CNY adica vreo 350 de lei

| GiuliaMariaaa a răspuns:

Nu am dat comanda, dar site-ul e dubios. Eu zic să ai grijă

| Horga1980 a răspuns:

Am facut comanda si cand platesti te trezesti ca se duc banii tai unei companii chineze HENGQIYI HongKong, prin email daca vrei sa primesti detalii iti trimite pas cu pas unde se afla coletul tau.Coletul meu a durat 11 zile din China -Romania cu vaporul, si posta romana iti retine coletul 14 zile, calitatea tricoului este buna si este original Puma.Nemultumirea mea este conditiile de livrare a postei Romane

| Alex1230 a răspuns:

Da. Nu recomand. Platesti in avans si nu vei primi niciodata comanda