| Ursulake a întrebat:

Salut! A dat cineva vreodata comanda de pe http://www.tricouridefotbal.com/? Ca vreau sa imi iau un tricou dar la optiune de plata e doar card si pare teapa. 400 de lei nu vreau sa dau pe unul original... stiti alt site care sigur nu e teapa si are tricouri de fotbal replica? Multumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se mentioneaza nicaieri ce companie detine acest magazin online, si nici nu exista un email de firma, folosindu-se unul gratis de la gmail.
Intr-adevar, cred ca este teapa.