| Kedoaka79 a întrebat:

Salut, aceasta intrebare este pentru cine este din judetul Valcea... unde pot gasi si eu fidgets spiners, spinerele acelea anti-stres care le invarti,astept raspuns rapid,

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Comanzi de pe net.
http://www.emag.ro/search/fidget/sort-priceasc

| Kedoaka79 explică (pentru Alexul99):

Nu, dar asa nu gasesc? In magazine...ca pana vine coletul laughing)

| Alexul99 a răspuns (pentru Kedoaka79):

Nu cred, si daca gasesti le gasesti de 2-3 ori mai scumpe laughing.
Dar incearca in mall daca aveti.
Si coletul iti vine intr-o singura zi (de exemplu dai comanda maine pana in ora 5-6 seara iti vine poimaine dimineata. Se misca repede baietii de la fan courier, si livrarea este 15 lei parca.

| Kedoaka79 explică (pentru Alexul99):

Ok, o sa ma uit in mall si daca nu au dau comanda, mulțumesc de raspuns

5 răspunsuri:
| analala a răspuns:

Vezi Aici http://dreduceri.cabanova.com/spinner-fidget-ieftine.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| maxim60 a răspuns:

Prin magazine de jucarii