| Dinozaurul472 a întrebat:

Salut, acum vreo 2 ore mi-am comandat o pereche de Air Force 1 White de pe site-ul Aboutyou, am făcut un cont nou ca sa primesc reducere de 25%, am făcut contul de pe e-mailul mamei și am finalizat comanda și mi-a zis sa confirm comanda (am comandat de foarte multe ori pana acum și confirmarea comenzii la siteuri de haine și papuci nu necesita "aprobarea" mea deoarece doar deschid mailul și vad confirmarea, in cazul de fata am uitat parola de la mail și am resetat-o, când am intrat pe mail inboxul avea 0 mesaje, habar nu am de ce nu mi-a apărut confirmarea comenzii, pe aboutyou îmi spune ca e in procesare comanda, e vreo problema dacă nu am accesat acea confirmarea (bănuiesc ca au trimis-o însă deoarece am schimbat parola poate s-au sters mesajele), voi mai primi comanda?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La resetarea unei parole, nu se sterg emailuri.
Nici macar nu s-a primit emailul in cazul tau, ori poate este prins in spam filter.
Intra si verifica online.

| Dinozaurul472 explică (pentru Violleta2022):

Mailul nu a fost folosit demult, cei de la aboutyou trimit confirmarea tot timpul, pe site ul lor îmi arata ca e n prelucrare, astept zilele astea sa trimită mail cu expedierea ei, nu cred ca are vreo relevantă acea confirmare deoarece eu nu trebuia sa fac nimic oricum