| GeorgeBerbec a întrebat:

Adidasii de pe acest site sunt originali www.sport-loft.com? Adica am vazut adidasi jordan la 290 lei si nu stiu ce sa zic.

3 răspunsuri:
| Ađrian90 a răspuns:

Nu am comandat niciodată, dar multe preţuri sunt la fel ca şi în magazinele NIKE deci este posibil să fie o ofertă foarte bună. Eu în locul tău i-aş lua! happy O zi bună

| marimarya a răspuns:

Daca vrei produse originale iti recomand http://bit.ly/originals1

| AtmosFaceGFX12345 a răspuns:

Salut! Site-ul este legit, am comandat o pereche de Jordan 1 Infrared 23 si ma asteptam prima data sa fie fake, dar am verificat coletul cand mi l-a adus si sunt legit, recomand site-ul deoarece este mai underrated.