| mmihaiandreii a întrebat:

Am 3.27 lei pe Skrill. am nevoie de ei pe paypal. Eu ii dau pe skrill iar ii primesc pe paypal

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Orice transfer de bani intre conturi implica si comisioane de transfer.
Si cele mai mici comisioane sunt mai mari decat banii tai de pe Skrill, iar daca le retragi intr-un cont bancar si de acolo transferi pe PayPall atunci te va costa suplimentar, mult mai mult (in functie de banca).

| mmihaiandreii explică (pentru Bula):

Pai vorbesc ca cineva mi da pe paypal iar eu ii dau pe skrill

| Bula a răspuns (pentru mmihaiandreii):

Daca persoana este de incredere, atunci poti face astfel de schimb.
Deseori insa se ia teapa cu necunoscuti de pe internet si ramai fara banii.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, paypalul poate fii alimentat doar dintr-un cont bancar sau printr-un transfer, de la un alt cont de paypal.
Skrill nu te ajuta cu nimic in cazul de fata!