| DDCC a întrebat:

Salut!
Am achizitionat acum cateva saptamani produsul http://www.fruugo.ro/......-171777195

Produsul a venit fara probleme.
Faza este ca, nu stiu daca sunt originale sau sunt fake. In caz ca sunt fake, o sa incerc sa le returnez.
Eu le-am luat pentru cineva de ziua de nastere, si as vrea sa le trimit intacte, fara sa le desfac, daca se poate.

Deci, cum pot sa verific daca sunt originale sau nu? Si pot face asta fara sa le desfac, sa le pastrez intacte?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Is copie toata ziua. Primul semn de alarma e ca nu mentioneaza nicaieri numele Samsung, ci doar modelul. Al doilea e ca nu iti arata poze cu carcasa unde ar trebui sa scrie Samsung. Al treilea e faptul ca site-ul pare o tentativa de wish tradusă automat cu Google translate, si toti vanzatorii sunt chinezi.