| R3miCS a întrebat:

Am achizitionat de pe eMAG o geaca de iarna marimea XL crezand ca o sa-mi vina perfect dar imi este putin mare, imi puteti spune daca o pot returna si sa mi-o inlocuiasca cu acelasi model dar o marime mai mica (L) la aceeasi bani? (reducerea a fost de 80% de Black Friday)

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pretul gecii, da, bineinteles.

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, dar in cazul asta platesti transport tur retur.

| R3miCS explică (pentru Bondarel99):

Si pretul ramane acelasi ca la reducerea de Black Friday?

| Bondarel99 a răspuns (pentru R3miCS):

Pretul gecii, da, bineinteles.

| relian a răspuns:

Daca mai au modelu ala da, altfel nu stiu poti lua probabil altceva.Din ce este geaca aia facuta? Intreb pentru ca depinde ce material este si ai putea so micsorezi laughing serios acum, daca este din bumbac se face din XL, L. Daca este din bumbac, daca e din fibre din astea sintetice atunci nu ai cei face.

| Eduard619 a răspuns:

Desigur,cei de la eMAG fac retur... daca ai inca etichetele pe geaca respectiva.

| R3miCS explică (pentru Eduard619):

Mi-o poate schimba cu alta marime?

| Eduard619 a răspuns (pentru R3miCS):

Daa.