| Jager a întrebat:

Am ceva de platit si suma este de 20 dolari si nu am la dispozitie un card de credit dar pot lua un paysafecard, dar nu stiu de cat sa fie paysafe-ul..Cat e un paysafe de 20 dolari in lei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de dolari in lei reprezinta 90 de lei, ceea ce inseamna ca ar trebui sa achizitionezi un paysafecard de 100 de lei, nu poti gasi un paysafe cu valoare fixa de 90 lei! Fundita?

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Pai ideea este ca paysafe card este de 5 /10/25/50/100 euro...deci pentru 20 de dolari ti-ar trebui 1 card de 25
25euro=111 ron
20 dolari=78 ron

| Jhonny22 a răspuns:

Verifica exact cursul valutar de astazi, si calculeaza, te sfatuiesc sa iei putin mai mult cu cativa lei, apoi fa-ti cont pe paysafe, baga-ti codul acolo, si chiar de iti mai ramane bani, iti ramane pe contul tau, ca sa mai poti face ceva cu ei, iti spun din propie experienta:p de exemplu daca 20 de dolari, face un milion 500, sa zicem, cumpara 2 milioane, si daca iti faci cont, banii nu ii pierzi, raman acolo!