| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat aseara doua produse de pe Wish, produse ieftine si am plătit cu cardul 15 lei, in acești 15 lei era inclus si taxa de expediere pentru ambele produse. Cand imi vor ajunge produsele va maj trebui sa platesc ceva la posta sau nu?

Răspuns Câştigător
| CEACLIU a răspuns:

De obicei in curs de minim 1 luna maxim 6 luni, alte taxe nu platesti daca nu ai luat lucruri mari gen scutere electrice etc

7 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Maxim doua luni.
China e departe.

| AlexSalling a răspuns:

Ce ai comandat de pe Wish.com cu 15 lei si transport gratuit?

| Daramus_Ioan_1976 a răspuns (pentru AlexSalling):

Ceva ceasuri probabil.

| AlexSalling a răspuns (pentru Daramus_Ioan_1976):

Oare? Habar n-am.

| artemidak a răspuns:

Nu cred ca va mai trebui sa plătești, dar nu bag mâna in foc așa ca mai bine i-ați ceva bani la tine.

| Daramus_Ioan_1976 a răspuns:

Eu cand am comandat nu am mai platit nimic, a venit postasul si mi-a lasat pachetul la poarta

| utilizator001 a răspuns:

Salut! cred ca termenul este de 3-5 zile lucratoare, din cate stiu.