| Anonimhm a întrebat:

Am comandat ceva de pe PC Garage dar fara cont si nu stiu unde sa intru sa urmaresc comanda pentru ca nu mai tin minte numarul comenzii. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Marycel a răspuns:

Salut, păi în primul rând ai nevoie de un Cont deschis, în al 2-lea rând poți căuta Comanda pe care o vrei prin simpla apăsare a butonului "Search", te sfătuiesc să îți faci cont Pe Site dacă vrei sã "Urmărești " comanda, în dreptul comenzi apare de obicei un buton sau o bară depinde dacă ai cont sau nu, la cont îți va apărea sigur "Urmărește comanda" sau "Adaugă la lista de dorințe", Fundă?

2 răspunsuri:
| radu877 a răspuns:

Ti-a cerut adresa de e-mail? daca da, trebuie sa ai pe mail p confirmare a comenzii.

| anonimg a răspuns:

Eu zic sa ii suni. Le spui ce ai pus in comanda si te vor ajuta sa o gasesti.
Aici ai nr de tel: http://www.pcgarage.ro/info/contacteaza-ne/contact/