| StefanStefan3000 a întrebat:

Am comandat de pe epantofi o pereche de New Balance si una de Adidas Superstar. Dupa asta m-am uitat si la review-urile site-ului si mi-am pus mainile in cap..Comanda ajunge maine. Sansele sunt mari ca papucii sa fie rebuturi sau cu defecte, nu?
Cine a mai comandat de pe acest site?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Nu rebuturi, nu defecte, ci chinezarii de doi bani. Oricum firma e o dubiosenie absoluta: http://www.firme.info/eobuwiepl-spolka-akcyjna-cui34893015/

| suntserios a răspuns (pentru alina2k18):

E o firma cu sediul in polonia care vinde si in Romania. Degeaba o cauti tu pe site uri romanesti

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Unde ai văzut tu review-uri? Eu am comandat de multe ori și la fel și multe cunoștințe de-ale mele, in plus am văzut numai păreri pozitive pe grupurile de recomandări.

| StefanStefan3000 explică (pentru Bondarel99):

M-am uitat pe softpedia etc..si multi spuneam ca au produse fake sau neconforme

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 4 perechi si doua genti de pe epantofi. Totul ok.

| StefanStefan3000 explică (pentru suntserios):

De curiozitate..ai platit ramburs sau cu cardul?

| suntserios a răspuns (pentru StefanStefan3000):

Cu cardul mereu. am o pereche de Skechers pe care ii port de 2 ani si sunt in stare perfecta, chiar zilele astea voiam sa mai comand o pereche.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca vrei sa iei de la o firma serioasa, vezi ca ai destule in UK care trimit la noi fara probleme SportsDirect, Asos, si mai sunt vreo doua.

| alina2k18 a răspuns:

NU sunt fake delocwinking oricum, daca nu iti convin, le faci retur si primesti banii in cont bancar destul de repede.