| Vladutz_Vlad_1983 a întrebat:

Am comandat o pereche de casti de pe aliexpress.Cand m-am uitat unde este comanda imi spune"Arrived at destination country". Chestia asta scrie cam de o saptamana.Trebuie eu sa fac ceva sau sa mai astept?

Răspuns Câştigător
| DennisW a răspuns:

Dupa ce ajunge in tara comanda, intra pe mana Directiei vamilor si apoi a Postei Romane. Aici sunt intarzierile mari, la cele doua institutii. Posibil sa astepti si doua-trei saptamani. Cum ti-e norocul...

| Vladutz_Vlad_1983 explică (pentru DennisW):

Multumesc!

| Georgemtb a răspuns (pentru DennisW):

E prea bine daca ii vine in 3 saptamani.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

NU ai ce sa faci de fapt, decat sa astepti!
A ajubs in vama si sta la rand sa fie verificat, dupa care, se va trimite la posta locala.

| adrianbestboy98 a răspuns:

Mai dureaza e de abia la BSI(Biroul De Schimb International) te tine foarte mult aia de acolo eu am asteptat vreo 2 luni dupa ceas desi el era in tara deja