| Dny_Deniz_1995 a întrebat:

Salut, am comandat recent de pe un site un parfum dior sauvage care costa 250 lei:

https://www.parfumescu.ro/......ml-tester/

vreau sa stiu daca este fake, pot anula comanda.

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Turcisme la 3-4 euro boss laughing
Daca vrei un fake, adica ''tester''winking cumpara de pe olx cu 70-100 ronwinking

| AlinaPodar251 a răspuns:

Buna,

Parfumurile nu sunt originale(sunt testere), dar sunt foarte bune ca si persistenta. Eu am cumparat pentru mine si sotul meu un pachet din acela promotional dior sauvage impreuna cu la vie est belle si suntem extrem de multumiti. Sunt foarte reusite ca sa zic asa incepand de la sticla pana la esenta. eu una recomand cu drag