| MariusLazăr67 a întrebat:

Salut, am cumparat o pereche de pantofi de la Hervis si nu mi se potrivesc, cum pot sa-i schimb?

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Daca i-ai cumparat din magazin, mergi acolo si vorbesti cu ei (trebuie sa fie nepurtati si sa ai bonul si cutia originala). Daca i-ai cumparat online intri pe site si vezi politica lor de retunare a produselor, in general ai 30 de zile, de asemenea trebuie sa ai o dovada a comenzii, platii, cutia originala si sa nu aiba semne de purtare.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand i-ai cumparat nu i-ai probat? Ii duci inapoi si iei numarul care ti se potriveste. Daca i-ai cumparat online ii trimiti inapoi.

| Violleta2022 a răspuns:

Contactezi firma de unde i-ai cumparat si ii intrebi pe ei, ce politica de returnare au.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă mai ai bonul iar pantofii sunt în aceași stare în care i-ai cumpărat, discută cu firma.