| AlexSarpe a întrebat:

Am dat comanda pe Altex de o chestie. Cand am plasat comanda imi spunea ca a fost plasata cu succesc. Cand dau la Contul meu >-Comenzi imi da ca nu am dat comanda de nimic!
Va rog ajutati-ma si lamuriti-ma!
Fundă
P.S. fffff urgent

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil se actualizeaza mai greu. Conteaza sa-ti apara pe mail, nu e asa important site-ul.
Doamne da enervati sunteti "ffffff urgent!" crezi ca ne grabim sa raspundem doar ca faceti crizele astea pe aici?

| AlexSarpe explică (pentru Adry05):

Si cum fac sa vad pe mail?

| Adry05 a răspuns (pentru AlexSarpe):

Esti in 2018 si nu stii sa te uiti daca ai primit un mail de la ei?