| rob23 a întrebat:

Salut, am dat o comanda de componente pc la pc garage si am optat si pentru optiunea Asamblare. A doua zi am primit email in care imi cereau sa platesc in avans 30% din factura proforma in 2 zile de acum. Peste cateva ore am primit email si cu factura proforma.
Este prima oara cand intampin o situatie de genul acesta. Va rog sa ma ajutati sunt foarte nedumerit si vreau sa stiu daca baietii sunt de incredere si cum trebuie sa procedez in acest caz.

Răspuns Câştigător
| UzzY475 a răspuns:

Salut!

Da, recomand serviciile lor, ei îți cer avans ca sa se asigure că nu faci comanda la "caterinca" și ei să muncească degeaba pentru asamblare, încearcă să suni la ei și să le spui că ești de acord cu plata avansului și să îi întrebi prin ce mod poți plăti, eu am platit cu cardul.

Toate cele bune!

1 răspuns: