| BezeaToxica a întrebat:

Am dat o comdanda la Digi de un telefon pe 20 decembrie, care nici acum nu a ajuns.
Ce se intampla? Acum o saptamana cand am sunat la ei au spus ca nu va mai dura mult. A trecut mai mult de o luna. Chiar asa de mult dureaza? Ei isi alimenteaza stocurile o data pe luna straight face

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt neseriosi. Insista si daca tot nu apare, ce sa zic... apeleaza la protectia consumatorului, ceva...

| Brotacelul a răspuns:

In momentul in care ai facut comanda, cu siguranta ti-au dat si un termen maxim pentru livrare. Daca s-a depasit acel termen, este foarte probabil sa nu-l mai primesti. Dar, cel mai bine este sa suni la ei sa vezi exact ce se intampla.

| CatalinaAlina a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa suni la Relatii cu clientii si daca nu primesti nici-un raspuns sa faci o plangere.