| ThinkDifferent a întrebat:

Am facut comanda acum cateva zile la niste haine si trebuia sa vina prin Fan Courier. Azi m-a sunat cel de la Fan Courier dar s-a intrerupt apelul si el nu a mai sunat. Va sunat el din nou sau ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de nu ai sunat tu inapoi? Ca doar nu ai telefon de pe timpul bunicii cu roată, sa nu iti apara numarul de telefon? Interesul e al tau nu al curierului.
Are dreptate Laura. Chiar iti trebuie lectii de supravietuire.

| Laura a răspuns:

Pe ce lume trăiţi? Unora parcă vă trebuie manual de instrucţiuni ca să supravieţuiţi...

| ThinkDifferent explică (pentru Laura):

Frate asta e un site unde ajuti lumea cu un raspuns, ce legatura are raspunsul tau cu ce am intrebat eu? Te bagi degeaba.

| Laura a răspuns (pentru ThinkDifferent):

Mă bag şi eu în seamă... dar nu ţi-a trecut prin cap strălucita idee de a suna înapoi dacă s-a întrerupt apelul?

| ThinkDifferent explică:

As putea sa sun la fan curierul din orasul meu sau sa ma duc acolo?