| anonim_4396 a întrebat:

Am facut comanda doar de un produs, dar imi apar doua care este cauza.Altex

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai poti sa nu primesti pachetul. Ai platit deja sau e cu plata ramburs? Da un telefon la Altex sau mergi in magazin daca ai unul pe-aproape si roaga pe cineva sa iti verifice statusul comenzii si ce si cum.

6 răspunsuri:
| dolceromania a răspuns:

Dacă ați apare la coșul de cumpărături înseamnă că ai mai selectat unu, intra la meniu coș cumpărături vezi ce comanda ai acolo și șterge ce nu vrei.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Fie ai bagat doua din greseala, fie primesti ceva bonus la cel pe care l-ai comandat.

| mihay3551 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Cand am facut comanda era doar 1 produs, dupa cateva ore cand m.am uitat erau 2

| mihay3551 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

In cazul in care vine curierul cu 2 produse la fel ce pot face?

| mihay3551 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Plata ramburs

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Fii atent la bonus!