| sprezero a întrebat:

Am facut o comanda de pe "GEAR BEST" la un laptop de 220 $ (cam 850 lei), platind direct cu cardul.

Si acum problema este ca m-am razgandit in aceeasi ora, si le-am lasat azi un "ticket", cum ca vreau sa anulez comanda si sa primesc banii inapoi, respectiv le-am lasat mesaj si pe Facebook (unde se zice ca raspund repede).

Sunt ingrijorat de faptul ca de la amiaza - de cand le-am spus - nu mi-au raspuns nici acum.
Mai sunt ingrijorat ca au si o reputatie proasta pe forumuri (lucru ce l-am vazut dupa plasarea comenzii).

Voi ce ati face? Imi vreau banii inapoi cat mai repede.

1 răspuns:
| mario366 a răspuns:

Da dracu mai primesti... poti maxim sa il trimit inapoi cand iti vine si sa ceri refund la bani dar tot platesti transportul x2 (o data sa til aduca o data sa til ea)