| Russenart a întrebat:

Salut, am facut o comanda pe ebay venita din UK prin Royal Mail, problema e ca expeditorul nu a dat un awb track id ceva, i-am si cerut dar n-a raspuns, ca sa aflu pe unde e, eu de unde pot afla daca a ajuns in Romania? Fara sa verific la posta

1 răspuns:
| DIDIDEA a răspuns:

Acolo la comanda ta in partea de sus trebuie sa iti scrie numarul de track sau trebuia sa il primesti in email de fiecare data cand comanzi ceva. Apoi pe site intru si scrii numele firmei celor care iti livreaza pachetul si acolo introduci numarul de track si codul postal al tau si acolo vei vedea unde se afla pachetul tau. De pe Shein comand mereu pentru ca e ieftin si transport gratuit.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zzkko