| ThinkDifferent a întrebat:

Am făcut o comanda pe internet si am văzut ca îmi vine prin Cargus. Vreau sa știu dacă îmi va da mesaj in ziua vând vine sau ma suna când ajunge? Ca nu știu dacă voi fii acasă.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te vor suna inainte si poti discuta ora si locul intalnirii. Sa ai "buletinul" pregatit!

| alessia5158 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat ca vreuna din firmele de curierat sa vina fara sa anunte livrarea---m-au sunat la telefon.

| darrio2007 a răspuns:

Te suna curierul cand este aproape de tine. Daca ti-ai dat numarul de telefon.

| Andrei122001 a răspuns:

Daca numarul tau de telefon este afisat in comanda, cei de la cargus iti vor da mesaj cu intervalul orar in care va veni comanda intr-o anumita zi, si atunci cand curierul este aproape de localitatea sau de strada ta te va contacta!