| Luca77777777 a întrebat:

Salut,am făcut o comanda pe un site și am primit un e-mail ca este pregătită sa fie expediata din Polonia, am două întrebări.
1.in cât timp ziceți ca ar veni?
2.pe site mi-a făcut factura și zice ca am de plătit in total 115 RON, oare o sa mai imi adauge și alte țaxe de transport?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa se întâmplă de obicei. Nu mai adaugă.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Până de revelion ajunge sigur.
2. Pe factură scrie și despre transport?

| Luca77777777 explică (pentru sadrian46):

Da scrie transport prin urgent Cargus 24 lei + prețul produsului pe care l-am comandat adică total 115 site-ul e românesc are terminație.ro au mai zis ca o sa revină cu detalii in 2 zile, ma gândesc ca dacă pe factura scrie 115 total nu mai Adaugă alte taxe nu?

| Luca77777777 explică (pentru sadrian46):

Bine,Multumesc pentru raspuns!

| sadrian46 a răspuns (pentru Luca77777777):

Așa se întâmplă de obicei. Nu mai adaugă.