| alexcelmic a întrebat:

Salut,am găsit un produs online pe care vreau să-l achiziționez. Acest produs este la ofertă până pe 15 luna asta. Vreau să știu dacă fac comanda luni 14.01 produsul fiind în reducere iar el ajunge dupa 3 zile, plătesc produsul cu prețul inițial sau cel redus?

Răspuns Câştigător
| fluture156 a răspuns:

Plătești produsul cu prețul din momentul achiziționării lui. Te sfătuiesc să comanzi mai repede, poate in ultima zi de reducere sa nu mai fie pe stoc.

2 răspunsuri:
| Ştefania1989 a răspuns:

Cu siguranta platesti cu pretul redus.

| Ruxi942 a răspuns:

Buna
Scuze raspunsul intarziat. Daca comanda este facuta pe data de 14 se plateste pretul produsului la data respectiva.Ei pot sa-l livreze si peste 1 saptamana, dar tot la pret redus ar trebui sa-l primesti. O zi frumoasa.