| Bulbucel a întrebat:

Salut, am gasit un trening pe eMAG, dar marimea la el e S, imi poate explica si mie cineva cum sta treaba cu aceasta marime, cat de lungi sunt pantaloni, dar haina? Va rog raspundeti doar daca va pricepeti.

2 răspunsuri:
| MaiaSchmetterling a răspuns:

S este o marime pentru oamenii slabi! daca ai un fizic mediocru, iti recomand M sau L, daca esti gras. XL sau XXl, depinde cat esti de gras. Iar daca esti extrem de slab, ia-ti un XS. Spor
! Dar sfatul meu este sa te duci personal sa iti cumperi haine, asa vezi si un iti vin, ca poate iti sta naspa.