| Departure a întrebat:

Am luat de curand un mouse,ieftin ce-i drept, de la altex si nu functioneaza cu trebuie din prima. Clickul il tine apasat prea mult,de multe ori nu il apasa, iar butoanele din stanga se apasa ciudat.
1. Cum ma duc cu el la garantie? Nu mai am acel plastic in care era in magazin, mai am doar cartonul
2. Pot sa imi aleg altceva de o suma mai mare si sa dau bani sau trebuie sa imi dea acelasi produs?

1 răspuns:
| AIeXxX a răspuns:

Eu mi.am cumparat bluetooth de la un magazin pentru pc si nu mergea. Trebuia sa am windows xp. l.am returnat spunandule ca nu e compatibil cu calculatorul. Si mi.au returnat banii
Spune.le ca nu functioneaxza cum trebuie mouseul si sa.ti intoarca banii