| T3NeX a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Doresc sa cumpar un Blowgun! Daca m-ati putea ajuta cu un magazin online despre asa ceva? Sau am gasit asa ceva pe Amazon.com! Cine a mai comandat de pe amazon.com Am niste intrebari! Si dau funda aceluia care ma ajuta sa comand! Si transportul costa? In cat timp ajunge? Daca doriti sa ma ajutati va dog contactati-ma la id: blackangell66

2 răspunsuri:
| AleeAndra2 a răspuns:

Http://www.blowgunshop.com/
Sper sa te ajute cu ceva. FUNDA?

| T3NeX explică (pentru AleeAndra2):

Da e un magazin online si l-am descoperit de mult dar nu pot comanda in Romania...straight face