| ChiukiuHamsler a întrebat:

Am nevoie si eu de o pereche de ghete de baschet, care sa arate bine Nike sau Jordan, in jur de 370 lei, poate fi si peste 400 lei daca sunt la reducere, marimea 43.Multumesc Mult!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" ChiukiuHamsler : Am nevoie si eu de o pereche de ghete..."

punem noi, mână de la mână, accepți?

| Catrice a răspuns:

Pai și vrei sa ți-o cumpărăm noi?
Peste 400 da' sa fie reducere....ca idee, dacă găsesc eu acum ghete reduse la 999 lei de la 1200, e bine?

| ChiukiuHamsler explică (pentru Catrice):

Ma refer sa fie in jur de 400 lei, reduse de exemplu de la 500, am explicat foarte clar.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Vezi ca asta nu e site de incaltaminte

| ChiukiuHamsler explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Intr-adevar, nu este, dar este un site de un altii ma pot ajuta sa iau incaltamint. Nu mai comentati asa cum va vine.

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru ChiukiuHamsler):

In timpul asta in care astepti raspunsuri "comentate asa cum ne vine", puneai mana si iti cautai singur ce model vrei la ce pret vrei. Nu ai aici consulatanti in vanzari.