| DiaDiana12 a întrebat:

Salut,am o întrebare, dacă vreau sa dau comanda la ceva de exemplu de pe Joom
am 13 ani, pot da eu comanda fără sa vorbească mama la telefon? Gen sa ma sune pe mine?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe Joom se fac comenzile numai online, unde trebuie sa dai nume si adresa corecte si un numar de credit card, din care sa ti se ia banii. Joom nu suna pe nimeni, ca nu asa se fac vanzarile internatioanle.
Joom este o companie straina care ia banii inainte, nu Pizzeria de la colt, care-ti aduce manacarea acasa si ia plata atunci.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu te suna nimeni daca dai comenzi pe Joom, plus de asta comenzile se platesc folosind un card bancar. Comanda va ajunge prin posta.

| Alexandra2383 a răspuns:

Bunaaa! Pai, daca stii sa te descurci si sa vorbesti clar si sigura pe tine la telefon, de ce nu, insa as recomanda sa vorbeasca mama ta