| anonim_4396 a întrebat:

SALUT!
Am o intrebare pentru cei ce au cont pe OKAZII.
Vreau sa cumpar banda cu leduri smd dar nu stiu care dintre modalitatile de plata se refera la ramburs(mentionez ca stau in Mures)

Predare personală în Baia Mare

Servicii curierat

Punctul de livrare Okazii.ro din Bucuresti, Domo Baneasa GdL
PRIMUL CARE IMI EXPLICA SI IMI SPUNE CARE AR FI MAI BUNA SAU CE AS PUTEA SA FAC PRIMESTE FUNDA.

Răspuns Câştigător
| MarisMarius97 a răspuns:

Este probabil sa nu livreze prin posta romana ci prin fan curier, mai rapid dar mai scump. Daca selectezi varianta Servicii curierat ar trebui sa iti afiseze pretul transportuluiwinking

1 răspuns:
| CristiDumi a răspuns:

Curier / posta in cazul tau. Acum depinde si cum te intelegi cu vanzatorul. Mai rapid este prin curier. Mai ieftin este daca iti pune coletul la posta. Daca selectezi plata ramburs, inseamna ca vei plati coletul cand iti ajunge la posta/ cand ajunge curierul la adresa pe care o dai.