| CipiXz a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru cei ce primesc colete de la alte persoane prin fan courier...ma intereseaza daca la ridicarea coletului as putea sa verific produsul primit. Respectiv eu vreau sa comand un telefon la mana a 2-a si vreau sa il verific daca este functional. L-as putea verifica? sau "butona" inainte sa platesc? Cine stie raspuns pls big grin

Răspuns Câştigător
| motherfuckerstyle a răspuns:

Depinde de curir, majoritatea nu te lasa sa desfaci pachetul inainte de a plati..in cel mai bun caz il poti ruga sa stea dupa ce platesti sa verifici daca ai un telefon in cutie si nu o piatra.

5 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Vorbesti inainte cu vanzatorul sa specifice lucrul acesta cand il expediaza.

| AgathaRo a răspuns:

Asta depinde de vanzator daca este de acord cu desfacerea coletului inainte de-al lua in primire.

| Mwha a răspuns:

Logic ca poti happy

| costan a răspuns:

Singurii ce permit deschiderea coletului sunt cei de la eMag, daca iti vine de la un particular dar nu este specificat pe el ca se poate deschide nu ai nici o sansa sa verifici produsul din colet. http://oferte-azi.ro/

| AnicaiAlin a răspuns:

Poti sa verifici produsul din colet doar daca se specifica de catre expeditor ca se poate desface la livrare. Daca nu este specificat il poti desface de abia dupa ce platesti rambursul!