| antonii a întrebat:

Am o intrebare urgenta cu privire la eMAG: pe site-ul lor scrie ca produsele resigilate nu beneficiaza de promotii. Black Friday se include ca "promotie" sau trebuie sa iau termenul concret? Adica de black friday e posibil ca laptopul sa se ieftineasca si mai mult(fiind refurbished)?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Lasă sofismele, fii atent la prețuri, urmărește-l pe cel mai bun, acționează și ia-l (indifernet că e resigilat sau nu)