| Alin0001 a întrebat:

Am o nelamurire! Doresc sa achizitionez un telefon de pe eMAG.ro. Saptamana aceasta telefonul este la oferta, astazi este ultima zi de oferta. Daca voi trimite comanda astazi, oferta va fi valabila pana in momentul livrarii?

Răspuns Câştigător
| Alberto97 a răspuns:

Da va fi valabila

| Alin0001 explică (pentru Alberto97):

Esti sigur de asta? adica ai trecut prin asa ceva?

| Alberto97 a răspuns (pentru Alin0001):

Mersi de funda

| Alin0001 explică (pentru Alberto97):

Cu placere!

10 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Normal ca e valabila. Se ia in considerare data/momentul comenzii.

| Charlly a răspuns:

Da logic..si eu am comandat odata in ultima zii si oferta a fost valabila.Ai incredere.:*

| Alin0001 explică:

Astazi este ultima zi de oferta pentru acest telefon. Intrebarea mea este: daca voi comanda telefonul in seara aceasta si el va ajunge maine, ce suma voi plati curierului? Cea veche sau cea de la oferta?

| Alin0001 explică:

Dar sa platesc atunci curierului, bani cash, nu prin card sau altceva merge nu?

| Alin0001 explică:

420 lei.dc?

| Alin0001 explică:

A costat 420 lei...de ce?