| eusuntcipi a întrebat:

Am o problema destul de mare. Acum 2 saptamani am comandat de pe Amazon.de niste articole care ar fi trebuit sa ajunga joia trecuta, macar unul. Imi da acelasi text cand dau la "Your orders" - "Track package": We're sorry your parcel is late. De joi tot asta scrie. Am incercat sa contactez retailer-ul de la care am cumparat produsele, dar nimic. Ce as putea face?

1 răspuns:
| Alfred0703 a răspuns:

Iei legatura cu Amazon, va rezolva baietii de acolo si pe tine si pe vanzator.