| Bulbucel a întrebat:

Salut, am o tigara electronica E-Health, cand o bag la incarcat se aprinde doar ledul de pe incarcator, ledul ei nu se aprinde, e normal?

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

E un avertisment! Arunca tigara electronica la gunoi ca nu mai este bun, este la un pas de a exploda bateria! Am patit si eu, dar am renuntat la fumat si mie mai bine fara tigara si nu mai fumez! Vezi;
-https://www.facebook.com/......750983161/

| ekkk a răspuns:

E posibil sa fie ars, nu e nimic grav
dar daca o tii la incarcat is nu mai face ardere(nu mai scoate fum) inseamna ca e bateria arsa ori incarcatoriul dus