| needcolors a întrebat:

Salut, am pe cineva in USA care m-a intrebat ce sa mi cumpere de acolo, cica electronicele sunt mai ieftine. As putea sa mi iau un smartphone Galaxy S7? Merita? Nu imi ia bani de transport, doar il cumpara de acolo.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca esti 100% sigur ca e original, sigilat (nu e la mana a 2-a) da, normal ca merita sa iei acelasi produs la bani mai putini. laughing

| needcolors explică (pentru Adry05):

Pai este sigilat si original, altfel nu l cumpara, dar trebuie sa vad preturile comparativ.

| untu a răspuns:

Cat costa pe acolo in America? Daca e mai ieftin decat in Romania, ia-mi si mie una (Samsun Galaxy S 7 Edge), dar trebuie sa fie originala si sigilata, nu la mana a doua! Platesc prin mandat postal!

| needcolors explică (pentru untu):

Pai nu stiu ce preturi sunt acolo la smartphone uri. Unde pot vedea preturi?

| untu a răspuns (pentru needcolors):

Pai,nu ziceai ca ai pe cineva acolo in SUA? Vorbeste cu el si intreaba ce preturi sunt!

| alexandru0995 a răspuns:

Ia-ti s7 edge este curbat fara margini si mult mai comod in mana, de asemenea este foarte bun si s7 simplu si este si mai ieftin, bafta

| allee99 a răspuns:

Poti sa iti iei J3! Este la fel de bun, si tine bateria mai mult!