| Vali215 a întrebat:

Salut! Am plasat o comanda pe eMAG și peste o oră am anulat-o. Dar când dau la "comenzile mele" încă mai apare acolo. În cât timp se anuleaza o comandă?
Am anulat-o deoarece am vrut să mai dau comandă și de altceva.

Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Se anulează instant de obicei. Dar poate dura 30 minute sau o oră. Când e anulată iti vor trimite mail. "Comanda cu numărul... a fost anulată" sau ceva de genul. Dacă îți mai apare la comenzi mai dă pe anulare și vezi ce zice.