| mayamaryamyng a întrebat:

Salut, am plasat o comanda pe wish zilele trecute, dar îmi doresc sa schimb adresa de livrare. Momentan este pentru Belgia, dar vreau să schimb pentru România. Nu am găsit nimic relevant în aplicație cu privire la asta. Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| Ilie94 a răspuns:

Stai linistit deoarece cand va ajunge in Romania vei fi sunat sau notificat si atunci vei putea sa le spui sa iti livreze comanda la adresa noua. Eu asa am facut. succes si multa sanatate. Funda?