| christian90 a întrebat:

Salut!
Am primit recent un mic voucher cadou de la Emag care este valabil undeva pana spre toamna. Am citit despre el pe site-ul lor si am am inteles ca il pot aplica pe mai toate produsele. Ei bine, nu este chiar asa. De fiecare data cand incerc sa il folosesc imi spune ca voucherul este inactiv.
Deci, l-am primit degeaba?

7 răspunsuri:
| ImJack a răspuns:

Cum ai primit mai exact acel voucher eu zic sa cauți numărul lor de la call center și sa ii întrebi exact ce și cum acel voucher poate merge folosit doar cu cardul sau etc. Încearcă sa suni la ei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Emag are numar de telefon, suna i si intreaba i vezi daca mai au oferte si daca voucherul nu a expirat.

| Furnicuta000 a răspuns:

Pai uita-te cu atentie la ce scrie despre el, chiar si scrisul ala mic. E posibil sa fie valabil doar la un nr limitat de produse sau sa trebuiasca sa faci comanda mai mare ca sa beneficizi de el. Daca nu scrie, fa si tu mai multe simulari cu mai multe produse si vezi cam la care ar merge. Sau poate l-ai introdus gresit

| Furnicuta000 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sigur raspunde cineva acum laughing
Poate el nu vrea sa mai astepte 2 zile

| Furnicuta000 a răspuns (pentru ImJack):

Cand sa sune? Azi? Maine?

| christian90 explică (pentru Furnicuta000):

Chiar am incercat sa il aplic pe diverse produse/preturi, chiar si pe produsele vandute exclusiv de Emag. Este prima data cand beneficiez de un astfel de voucher, partea buna este ca valabilitatea acestuia este pana spre luna Octombrie. happy

| Furnicuta000 a răspuns (pentru christian90):

Daca e voucher eMAG atunci logic ar fi sa poata fi aplicat doar pentru produsele vandute de eMAG. Mai incearca cu astea